Home Barista Coffee Workshop
Home Barista Kahve Atölyesi

Home Barista Coffee Workshop
Home Barista Kahve Atölyesi

Eğitim Tarihleri Pek Yakında Duyurulacaktır
Eğitim Dönemi 1 Gün
Eğitim Süresi 1 Gün

Hem eğlenceli vakit geçirip hem de kendi evinizin baristası olmaya ne dersiniz?

Home Barista Kahve Atölyesi, evde kahve deneyimini geliştirmek isteyenler için mükemmel bir fırsat. Topraktan fincana kahvenin yolculuğunu, doğru espresso yapımını ve ilgili ekipmanların doğru kullanımını öğrenip evinizde lezzetli kahveler hazırlayabilir, kahve tutkunuzu bir adım öteye daha taşıyabilirsiniz. Böylece kahve konusunda da geniş bir bilgi ve birikimine sahip olursunuz.

Sertifika

Atölye çalışmaları sonunda "Katılım Sertifikası" verilecektir.

Bilgilendirme

Eğitim ve Workshop çalışmalarımız bireysel ya da grup çalışması şeklinde yapılabilmektedir. Kurumsal eğitimler, ve atölyelerinin hakkında daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Bilinmesi Gerekenler

  • Atölye 18 yaş ve üstü katılımcılar içindir. 18 yaşından küçük yaşta katılımcılar atölye çalışmalarına alınmamaktadır.
  • Atölye çalışmalarına katılma hakkı kişiye özeldir. Satın alım işlemi sırasında ismi belirtilen kişi etkinliğe katılabilmekte ve katılım sertifika belgesi bu isim üzerinden kişiye özel düzenlenmektedir.
  • Tercih edilen atölye tarihinde, olası bir sebeple katılım sağlayamayan kursiyerin hakkı bir (1) kereliğine mahsus saklı kalmaktadır. Bir sonraki atölye takviminde bu hakkını kullanabilecektir. 
  • Etkinlik sonunda sertifikanız ekibimiz tarafından düzenlenip size ulaştırılacaktır.
  • Atölye çalışmasının bedelini, Numerica Shop web sitemiz üzerinden İpara güvenli ödeme altyapısıyla kredi kartınız veya banka kartınız ile yapabilirsiniz. 
  • Atölye çalışmasının Numerica Akademi tarafından iptal olması durumunda satın alınan eğitim hizmetinin iadesi için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Böyle bir durumda sizinle iletişime geçeceğiz.
  • Sorularınız için sitemizdeki iletişim bölümünden destek talebi iletebilir  veya 0 532 135 83 77 numaralı iletişim hattından akademi temsilcimize danışabilirsiniz.