Hakkımızda

image_not_found

AFM, ilgi ve merak üzerine inşa edilen bir yolculuk sonucunda güçlü bir iş fikrine dönüştü ve harekete geçildi. 2019 yılında kurulan AFM İÇECEK SANAYİ A.Ş, kahve sektörünün önde gelen uzmanlarıyla işbirliği yaparak, 2020 yılı itibariyle 5 yıllık yoğun hazırlık ve Ar-Ge çalışmalarını tamamlayarak sektörde yerini aldı.

Kahve, ticari ve sosyal yaşamın içindeki geniş hacmi, zengin kültürel ve coğrafi çeşitliliği, sürekli gelişim potansiyeli ile son derece etkileyici bir çekim alanı oluşturuyor. Aynı zamanda yaratıcılığı teşvik eden, deneyimsel bakış açısına sahip ve sürekli öğrenmeye dayalı bir yapı sunması, sürekli ilerleme fırsatları sunuyor. Bu cazip özellikler, ticari deneyimlerimiz, kişisel niteliklerimiz ve yeteneklerimizle bir araya geldiğinde enerji dolu bir hareket yaratmamıza olanak tanıdı.

Amacımız, kalite odaklı bir tutkuyla hareket ederek, çevresel etkiyi ve kahve üreticisi toplulukların sosyal etkisini dikkate alarak dünyanın en iyi kahvelerini sunmaktır. Bu bağlamda, dünyanın dört bir yanından özenle seçilmiş yeşil kahve çekirdeklerini kullanarak, fincanınızdaki kahve deneyimini en üst düzeye çıkarmak için azami çaba gösteriyoruz.

Numerica Coffee markamızın filtre ve espresso kahveleri, özenle seçilmiş yüksek kaliteli Arabica çekirdeklerinden üretilmekte olup, özgün yöresel tatları elde etmek için ustalıkla kavrulmaktadır.

NUMERICA AKADEMİ

Müşterilerimizi kahve hakkında bilgilendirirken aynı zamanda onları harika deneyimler paylaşabileceğimiz bir sohbete dahil etmek istiyoruz. Bu amaçla, Numerica Kahve Akademisi'ni kurduk. Katılımcılarımızın kahvenin detaylı dünyasını, çekirdek çeşitlerini ve demleme yöntemlerini öğrenmelerine olanak tanıyan atölye ve sertifika programlarımızla, kahve tutkunlarını desteklemeyi hedefliyoruz. Akademi takvimimizi takip ederek, bu heyecan verici deneyimi kaçırmamanızı öneririz.

Lezzetli çekirdekler ve unutulmaz kahve sohbetleri için sizi bekliyoruz!